złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery, aby odzyskać usunięte pliki

Jeśli Twoje urządzenie z systemem Android jest w stanie utraty danych, możesz użyć narzędzia do odzyskiwania danych Android, aby odzyskać usunięte pliki. Programy te mogą być szybkie, bezpieczne i łatwe w użyciu. Mogą pomóc Ci odzyskać wszystkie zdjęcia i filmy. A jeśli musisz odzyskać kontakty z urządzenia z systemem Android, możesz również użyć aplikacji o nazwie AirMore, aby odzyskać kontakty.

Dr. Fone

Chociaż smartfony stały się coraz bardziej niezawodne, nadal możliwa jest utrata danych. A czasami najgorszy scenariusz to taki, że telefon się psuje i tracisz wszystko. W takich przypadkach będziesz potrzebował programu takiego jak Dr Fone dla Androida, który pomoże Ci odzyskać utracone lub usunięte dane. Niezależnie od tego, czy Twój telefon został przypadkowo upuszczony lub rozbity, możesz łatwo odzyskać utracone dane za pomocą tego oprogramowania.

To oprogramowanie jest bezpłatne do użytku osobistego, ale jeśli jesteś firmą, możesz uzyskać pełną wersję za rozsądną cenę. To oprogramowanie pozwala odzyskać pliki z różnych urządzeń z systemem Android, w tym urządzeń zakorzenionych. Pozwala również na podgląd plików przed ich odzyskaniem.

To oprogramowanie jest świetne do odzyskiwania usuniętych plików, a nawet utraconych wiadomości WhatsApp. Może również odzyskać utracone zdjęcia i filmy. Możesz go używać na tablecie z systemem Android lub pudełku telewizyjnym. Oprogramowanie jest kompatybilne z 6000 urządzeń z systemem Android. Możesz go również użyć do przywrócenia utraconych danych z usuniętych telefonów z systemem Android. Ale pamiętaj, aby wykonać kopię zapasową telefonu przed użyciem tego oprogramowania.

Jeśli chcesz uratować swoje cenne dane, potrzebujesz dobrego programu do odzyskiwania danych dla Androida. To oprogramowanie jest przeznaczone do skanowania partycji telefonu i odzyskiwania utraconych plików. To oprogramowanie jest zaprojektowane tak, aby było przyjazne dla użytkownika i jest łatwe w użyciu. Jest szybki i wydajny, a także chroni Twoją prywatność. Można nawet odzyskać usunięte pliki, jeśli telefon uległ awarii.

Oprogramowanie ma wysoki wskaźnik sukcesu i jest w 100% bezpieczne. Jest to jeden z najlepszych programów do odzyskiwania danych z systemu Android na rynku. Obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android i działa zarówno na systemach Windows, jak i MAC. Możesz go pobrać za darmo i zainstalować na swoim komputerze. Program oferuje również usługę wsparcia e-mail, jeśli potrzebujesz pomocy.

AirMore

Jeśli szukasz alternatywy dla MobileTrans lub AirMore Android data recovery, trafiłeś we właściwe miejsce. Te dwa narzędzia są w stanie przywrócić usunięte pliki i są kompatybilne z większością urządzeń z systemem Android. Alternatywnie możesz użyć MiniTool Mobile Recovery, aby odzyskać dane. Ten program został zaprojektowany do przywracania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android i innych urządzeń.

AirMore Android jest wolny i bezpieczny do pobrania i użytkowania. Posiada wiele funkcji, które pozwalają na przesyłanie danych między urządzeniami. Możesz także zarządzać swoimi plikami i usuwać pliki. Oprogramowanie obsługuje różne typy pamięci masowej i działa ze wszystkimi głównymi przeglądarkami. Aby połączyć swoje urządzenie, możesz zeskanować kod QR na urządzeniu, do którego chcesz przenieść dane.

To oprogramowanie ma bezpieczny interfejs i może pomóc odzyskać utracone dane z wielu plikow, w tym kontakty, multimedia, dokumenty i inne. Jest kompatybilny z komputerami Mac i Windows. Jest również kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android. Jest całkowicie darmowy i pochodzi z dożywotnich aktualizacji.

Korzystanie z Android Data Recovery wymaga komputera i kabla USB. Po uruchomieniu programu zobaczysz listę wszystkich plików znajdujących się w Twoim urządzeniu. Następnie możesz wybrać te, które chcesz odzyskać i przejść do procesu odzyskiwania. Po zakończeniu procesu, będziesz mógł zobaczyć ekran telefonu na komputerze. Aplikacja posiada nawet funkcję mirroringu, dzięki czemu można zobaczyć ekran telefonu na komputerze. Możesz dostosować rozmiar ekranu, abyś mógł go łatwo zobaczyć.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMore Android ma wiele potężnych funkcji. Nie tylko odzyskuje utracone pliki, ale także obsługuje różne systemy operacyjne. Możesz go użyć do odzyskania usuniętych filmów, obrazów, dokumentów, wiadomości e-mail, plików audio i innych. Jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android, w tym LG, Google i Motorola.

Wiertło tarczowe

Disk Drill for Android data recovery to program, który umożliwia odzyskanie utraconych plików z urządzenia z systemem Android. Posiada wiele opcji odzyskiwania danych, w tym szybkie skanowanie, głębokie skanowanie i wyszukiwanie partycji. Posiada również funkcję ochrony danych, która chroni dane podczas procesu odzyskiwania. Aplikacja pozwala również wstrzymać proces odzyskiwania i przedstawić listę elementów możliwych do odzyskania.

Aplikacja pokazuje Twoje wewnętrzne partycje, a także zewnętrzne urządzenia pamięci masowej i pozwala na podgląd i odzyskanie utraconej zawartości. Po zeskanowaniu urządzenia z systemem Android, można następnie przenieść pliki do komputera. Proces może trwać kilka godzin, w zależności od ilości miejsca na urządzeniu. Możesz także użyć Disk Drill for Android data recovery pro version, która zawiera nieograniczone funkcje.

Disk Drill do odzyskiwania danych z Androida jest darmowy w użyciu. Możesz również użyć programu na starszych komputerach Mac. Jeśli masz zakorzenione urządzenie, będziesz musiał włączyć Debugowanie USB na swoim urządzeniu i dać Disk Drillowi uprawnienia do dostępu do partycji pamięci masowej.

Disk Drill for Android data recovery to potężna aplikacja do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Może odzyskać pliki nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych. Może przywrócić dane z dysków flash, kart SD, a nawet wewnętrznej pamięci masowej. Najlepsze jest to, że działa na wszystkich urządzeniach z Androidem, w tym tabletach i smartfonach. Jest to świetna opcja dla tych, którzy stracili ważne dane lub chcą przywrócić ważne pliki z telefonu z systemem Android.

Disk Drill do odzyskiwania danych Android ma kilka kluczowych cech, które odróżniają go od reszty programów do odzyskiwania danych na rynku. Ma ulepszony interfejs użytkownika, dzięki czemu jest łatwiejszy w użyciu. Pozwala również na przeglądanie wyników skanowania w czasie rzeczywistym. Co więcej, możesz zamontować swoje wyniki jako wirtualny dysk i przeglądać je za pomocą Eksploratora plików. Co więcej, aplikacja obsługuje różne formaty plików, w tym formaty surowych zdjęć.

Recuva

Jeśli usunąłeś pliki na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz spróbować przywrócić je za pomocą Recuva Android data recovery. Ten program pozwoli Ci odzyskać usunięte pliki z karty SD. Możesz wybrać, jaki typ plików potrzebujesz odzyskać i gdzie je znaleźć na urządzeniu z Androidem. Po wybraniu lokalizacji, Recuva przeskanuje Twoją pamięć masową i rozpocznie proces odzyskiwania. Może to zająć trochę czasu, więc bądź cierpliwy i uważnie wykonuj kroki.

Po zakończeniu procesu odzyskiwania, Recuva wyświetli odzyskane pliki. W zależności od rodzaju plików, niektóre z nich mogą być uszkodzone lub nieczytelne. Pliki oznaczone kolorem czerwonym nie zostaną odzyskane; pliki oznaczone kolorem zielonym są prawdopodobnie możliwe do odzyskania. Jeśli pliki nie są w pełni odzyskane, być może trzeba będzie spróbować innych programów.

Recuva Android data recovery może pomóc odzyskać utracone pliki z kart pamięci, kart SD i innych urządzeń pamięci masowej. Oprogramowanie obsługuje nośniki pamięci o pojemności do 3TB. Wersja premium oferuje mnóstwo zaawansowanych funkcji. Możesz pobrać wersję próbną Recuva, aby wypróbować jego funkcje. Możesz podejrzeć odzyskane dane przed zakupem pełnej wersji.

Po pobraniu oprogramowania, zainstaluj je na komputerze z systemem Windows. Aby korzystać z oprogramowania, musisz włączyć debugowanie USB. Następnie program poprosi Cię o dostęp Super użytkownika. Kliknij przycisk „Zezwalaj”. Następnie wybierz pliki, które chcesz przywrócić. Po tym Recuva przeskanuje usunięte pliki i wyświetli je w oknie podglądu.

Odzyskiwanie danych Recuva Android to dobra opcja do odzyskiwania usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Jego darmowa wersja pozwala odzyskać do 2GB danych. Nie obsługuje jednak odzyskiwania plików z wirtualnych dysków twardych. Inną wadą jest to, że nie może rozpoznać systemów plików innych niż Windows, w tym HFS+.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte